Kurz na míru

Školíme kavárny, restaurace i jednotlivce.

Pro koho kurz je?

Chcete proškolit váš personál? Zlepšit kvalitu servírovaných kávových nápojů ve vašem podniku? Nebo chcete nadchnout zaměstnance pro výběrovou kávu? Případně jste nenašli ten pravý kurz? Napište nám o vaší představě. Ušijeme vám kurz “na míru”.

Proškolíme jednotlivce i větší skupiny. Od přípravy espressa, přes techniku latte art až po filtrovanou kávu. Pořešíme s vámi otázky ergonomie provozu nebo vybavení. Pošlete Petře zprávu mailem nebo nás kontaktujte jinou cestou. Určitě spolu něco vymyslíme.

Kdo vás bude školit?

  • Petra Střelecká - baristka, Industra Coffee

    Petra Střelecká

    Třikrát vyhrála Czech Brewers Cup. Na World Brewers Cup v roce 2017 v Budapešti se jako jediná žena na světě probojovala do finále. Je certifikovaný senzorický porotce pro mezinárodní baristické soutěže (UKBC certified sensory judge).


  • Adam Obrátil - barista, Industra Coffee

    Adam Obrátil

    V soutěži Czech Barista Championship se umístil v roce 2013 třetí a další rok čtvrtý včetně vítězství v podobě nejlépe připraveného cappuccina. V roce 2018 pak vybojoval druhé místo mezi českými baristy.

Logo Bistro Franz

“Petře a Adamovi jsem vděčný za unikátní školení na míru pro náš tým. Mí lidé díky pochopení všech souvislostí získali v naší kávě a její přípravě jistotu a nabízejí ji s vědomím, že nesou na stůl vysoce kvalitní surovinu, kterou připravili nejlepším možným způsobem. Naučili jsme se kávě rozumět.”

Radek Nozar / Bistro Franz, Café Morgal—Brno

Logo kavárny Pikola

“V Pikole se za pultem točí asi 6 lidí, proto pro nás bylo důležité sjednotit si přípravu kávy tak, aby zákazník vždy dostal stejně kvalitní nápoj. Školení pod vedením Adama a Petry nás posunulo dopředu a všechny zůčastněné teď baví příprava mnohem víc než kdy předtím.”

Jiří Geisl / kavárna Pikola—Šumperk

Logo kavárny Canall Coffee

“Petra s Adamem nám pomohli kávu lépe pochopit, čímž se nám rozšířily obzory a možnosti experimentovat. Jejich povídání bylo víc než příjemný, tak nějak—o kávě s vynikající kávou v ruce.”

Canall Coffee—Prostějov

Logo kavárna Praha v Brně

“Děkujeme za skvělý workshop, který jste se rozhodli pro PRAHA / 4AM udělat. Vážíme si toho, že to bylo koncipováno "na míru" pro obsluhu u nás v podniku. Moc nám to pomohlo a už se budeme jen zlepšovat. Díky za ochotu, přístup a přátelskou atmosféru. Bylo to skvělý.”

Kavárna Praha v Brně—Brno

Další kurzy